У Хмельницькому вiдзначили День визволення України від фашистських загарбників
Cьогодні, 28 жовтня бiля меморіального комплексу «Вічний вогонь» відзначається День визволення України від фашистських загарбників, присвячений остаточному вигнанню військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.У Хмельницькому вiдзначили День визволення України від фашистських загарбників
Cьогодні, 28 жовтня бiля меморіального комплексу «Вічний вогонь» відзначається День визволення України від фашистських загарбників, присвячений остаточному вигнанню військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Понад 70 років тому Друга світова війна забрала та скалічила мільйони життів людей у всьому світі. Величезною трагедією ця війна стала для нашої країни, яка внаслідок ворожої окупації втратила п’яту частину свого населення і залишилася майже вщент зруйнованою. Тому День визволення України від фашистських загарбників став великим святом із гірким присмаком болю.

Вшанувати тих небагатьох визволителів, які, на щастя, досі живуть серед нас, та з вдячністю згадати тих, кого, на жаль, уже немає прийшли перший заступник голови обласної адміністрації Василь Процюк, голова обласної ради Іван Гончар, в.о. міського голови Костянтин Чернилевський, ветерани війни, депутати, керiвники пiдприємств, установ та органiзацiй, представники полiтичних партiй та духовенства, громадськість міста.

Присутні вшанували полеглих, які загинули захищаючи рідну землю хвилиною мовчання, поклали квіти та вiнки до меморіального комплексу «Вічний вогонь».

Низько вклоняємося всім тим, хто доклав зусиль до визволення України від нацизму і виховав покоління, яке здобуло незалежність для нашої держави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього