У Хмельницькому виготовляли підробки відомих брендів
Фальсифікований спортивний одяг із логотипами «Adidas» і «Nike» реалізовувався на гуртово-роздрібних ринках обласного центру.У Хмельницькому виготовляли підробки відомих брендів
Фальсифікований спортивний одяг із логотипами «Adidas» і «Nike» реалізовувався на гуртово-роздрібних ринках обласного центру. Про це повідомляє сектор комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

Працівники управління захисту економіки в Хмельницькій області викрили протиправну діяльність 29-річного місцевого підприємця, який організував в орендованому приміщенні підпільний цех із виготовлення спортивного одягу з логотипами відомих світових брендів «Adidas» і «Nike». Також правоохоронці встановили розгалужену мережу збуту фальсифікованого товару на гуртово-роздрібних ринках міста Хмельницького.

На підставі ухвал Хмельницького міськрайонного суду було проведено 7 санкціонованих обшуків, в ході яких вилучено близько 900 одиниць фальсифікованого одягу з логотипами «Adidas» і «Nike», устаткування з матрицями для нанесення логотипів, швейне обладнання та інші товарно-матеріальні цінності на загальну суму понад 1 мільйон гривень.

Розслідування відбувається в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 229 «Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару» Кримінального кодексу України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього