У Хмельницькому визначатимуть найкращий двір
Традиційно конкурс на кращий благоустрій проводиться до Дня міста. Він є своєрідним стимулом для хмельничан дотримуватися правил благоустрою та робити наше місто більш красивим, доглянутим та чистим.У Хмельницькому визначатимуть найкращий двір
Традиційно конкурс на кращий благоустрій проводиться до Дня міста. Він є своєрідним стимулом для хмельничан дотримуватися правил благоустрою та робити наше місто більш красивим, доглянутим та чистим.

«Переможців обиратимуть у 7 номінаціях:“Кращий благоустрій прилеглої території” серед підприємств, установ та організацій міста, “Кращий благоустрій територій шкіл та садочків”, “Будинок зразкового утримання” серед обслуговуючих організацій та мешканців будинків, “Кращий під’їзд” в багатоповерхових будинках, “Кращий двір” серед багатоповерхових будинків, “Кращий благоустрій приватної садиби”, “Краща вулиця у приватному секторі”. У кожній номінації переможці можуть зайняти 1, 2 або 3 місце», – кажуть у прес-службі міської ради.

Як повідомляє \”Поділля-центр\”, подання на участь у конкурсі приймаються управлінням організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради (вул. Гагаріна, 3, кабінет 103, тел.76-51-22) до 15 вересня.

За результатами конкурсу комісія визначить переможців, які під час святкування Дня міста отримають дипломи та цінні подарунки. Із підсумками конкурсу “Хмельницький – наш дім” можна буде ознайомитись у газеті “Проскурів” та на сайті Хмельницької міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього