У Хмельницькому визначаться з найкрасивішими територіями, будинками та вулицями
У міській раді відбулося перше засідання комісії з проведення щорічного конкурсу на кращий благоустрій «Хмельницький – наш дім».У Хмельницькому визначаться з найкрасивішими територіями, будинками та вулицями
У міській раді відбулося перше засідання комісії з проведення щорічного конкурсу на кращий благоустрій «Хмельницький – наш дім». Започаткував його проведення своїм рішенням виконавчий комітет міської ради.
Заступник міського голови Анатолій Нестерук на першому засіданні ознайомив присутніх з положенням про проведення конкурсу, поставленими завданнями та створеними підкомісіями, які і визначатимуть переможців у кожній номінації.
«Щороку до Дня народження нашого міста ми проводимо конкурс «Хмельницький – наш дім». Він є своєрідним стимулом для усіх мешканців нашого міста дотримуватися правил благоустрою та робити наше місто більш красивим, доглянутим та чистим» – наголосив розпочинаючи засідання Анатолій Макарович.
Переможців обиратимуть у 7 номінаціях: \”Кращий благоустрій прилеглої території\” серед підприємств, установ та організацій міста, \”Кращий благоустрій територій шкіл та садочків\”, \”Будинок зразкового утримання\” серед обслуговуючих організацій та мешканців будинків, \”Кращий під’їзд\” в багатоповерхових будинках, \”Кращий двір\” серед багатоповерхових будинків, \”Кращий благоустрій приватної садиби\”, \”Краща вулиця у приватному секторі\”. У кожній номінації переможці можуть зайняти 1, 2 або 3 місце.
Подання на участь у конкурсі приймаються управлінням організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради (вул. Гагаріна, 3, кабінет 103, тел.76-51-22) з моменту опублікування рішення в засобах масової інформації до 15 вересня.
За результатами конкурсу комісія визначить переможців, які під час святкування Дня міста отримають дипломи та цінні подарунки. Із підсумками конкурсу «Хмельницький – наш дім» можна буде ознайомитись у газеті “Проскурів” та на сайті Хмельницької міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього