У Хмельницькому влада поспілкувалась з підприємцями
За участю голови облдержадміністрації Михайла Загородного та заступника голови обласної ради Ігоря Хитрука відбулось засідання регіональної ради підприємців області, яку очолює Наталія Бєлякова, президент Хмельницької торгово-промислової палати.У Хмельницькому влада поспілкувалась з підприємцями
За участю голови облдержадміністрації Михайла Загородного та заступника голови обласної ради Ігоря Хитрука відбулось засідання регіональної ради підприємців області, яку очолює Наталія Бєлякова, президент Хмельницької торгово-промислової палати.

У своєму вступному слові Ігор Хитрук наголосив на об’єднанні зусиль влади та бізнесу задля покращення економічної ситуації. Ще рік тому до свого обрання на посаду заступника голови облради він також був підприємцем, тому про проблеми малого та середнього бізнесу знає добре з власного досвіду.
«Я цілком переконаний, що саме підприємці є рушійною силою економіки, а добробут країни напряму залежить від успішної діяльності малого та середнього бізнесу», – наголосив Ігор Вікторович.

Посадовець запевнив присутніх, що обласна рада не лишається осторонь і задля врегулювання проблемних питань у сфері підприємництва майже два десятки депутатів є членами робочих груп з земельних питань та місцевих податків, з питань податкової та митної політики, трудових відносин і з питань стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, поліпшення інвестиційної привабливості регіону.

Під час засідання члени ради підприємців області розглянули низку питань щодо практичного застосування податкових змін, які набрали чинності з початку 2015 року, зокрема, щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та змін по єдиному соціальному внеску; посилення відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства; проблемних питань із визначення нормативно-грошової оцінки землі та встановлення ставок податку на нерухоме майно; подолання корупції у сфері регулювання підприємницької діяльності.

Консультації із зазначених питань надали представники Головного управління ДФС в області, УМВС України в області, територіальної державної інспекції з питань праці, Головного управління Держземагенства в області та Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.
Окремим питанням порядку денного розглянуто механізм розрахунків вартості послуг з підприємствами при підвищенні тарифів на енергоносії (газ та електроенергію).

За результатами обговорення нагальних проблем розвитку бізнесу в області прийнято рішення щодо напрацювання конкретних пропозицій до нормативно-правових актів з питань регулювання підприємницької діяльності та направлення їх до Кабінету Міністрів України для врегулювання у нормативно визначеному порядку.

Довідка.

В економіці краю працюють 9500 малих та середніх підприємств (99,9% загальної кількості підприємств області), 60,7 тисяч фізичних осіб-підприємців. Всього в малому та середньому бізнесі зайнято 185,4 тис. осіб (89,4% загальної кількості працюючих в економіці області (по Україні – 67,8%).
У І кварталі 2015 року до зведеного бюджету надійшло 912,0 млн. грн., що на 215,0 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.
51,0% цих надходжень забезпечено суб’єктами малого та середнього бізнесу: малий бізнес сплатив 226,0 млн. грн. (на 44,0 млн. грн. або 24,0% більше, ніж за І квартал 2014 року), середній бізнес – 240,0 млн. грн. (на 29,0 млн. грн. або 14,0% більше, ніж за І квартал 2014 року).
Платники єдиного податку внесли свою частку до бюджетів у розмірі майже 67,0 млн. грн., що на 21,0 млн. грн. або на 46,0% більше, ніж за аналогічний період 2014 року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього