У Хмельницькому влада продовжує боротьбу за "місце на березі"
два місяці тому влада покликала забудовника до суду.У Хмельницькому влада продовжує боротьбу за "місце на березі"
Два місяці тому влада покликала забудовника до суду. Вимога – цегляну коробку на березі міської річки зрівняти із землею. От тільки Феміда не поспішає з рішенням. Справа тягнеться, суддя раз-по-раз переносить слухання, а забудовник часу не гає і одягає стіни у цеглу. Словом, робота кипить! Позивач каже: підприємство почало використовувати землю не за призначенням, адже надавалися гектари під незавершене будівництво, а нині мають нове.

Від річки до бази відпочинку мало б бути 50 метрів – натомість маємо рівно три. Адвокат забудовника не змовчав і сказав, як відрізав: \”Куди, Ви, панове, дивилися, коли землі водного фонду давали?! Питання радше до колишніх і частини теперішніх слуг народу.

Не встиг адвокат відповісти, як отримав подарунок від ДАБІ – папери про перевірку об’єкта та скасування декларації на початок будівельних робіт. За \”дякую\” в кишеню не поліз.

Суддя справу переніс, бо не всі документи вивчив. Схоже на затягування процесу. Активісти очі на це не заплющили – суддю \”заганьбили\”.

Подробиці – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього