У Хмельницькому влада взялася наводити лад на парковках
На чотирьох з них, у порушення закону, паркувальники продовжують збирати плату за зупинку транспортних засобів.У Хмельницькому влада взялася наводити лад на парковках
Мер Хмельницького Олександр Симчишин стурбований ситуацією, що склалася з чотирма парковками, де у порушення закону паркувальники продовжують збирати плату за зупинку транспортних засобів.
30 листопада 2012 року між Хмельницькою міською радою та фізичною особою — підприємцем Євгенією Матвійчук за результатами проведеного конкурсу на підставі рішення міської ради від 31.10.2012 р. № 81 було укладено договір на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування № 112 від 30.11.2012 терміном на п\’ять років:
– вул. Грушевського, східна сторона від території обласного літературного музею до вул. Проскурівської (площа земельної ділянки 530 кв.м., 53 місця паркування);
– вул. Соборна, східна сторона від території обласного виробничого управління меліорації і водного господарства до вул. Подільської, таксомоторна зупинка\”Дитячий світ\” (площа земельної ділянки 290 кв.м., 29 місць паркування);
– Львівське шосе, північна сторона від виїзду з стоянки ПП \”Ізіда\” до входу в ринок \”ВВК Поділля-2\”, від входу в ринок ТД ринок \”Тісса\” до території буд. № 8 (площа земельної ділянки 1300 кв.м., 130 місць паркування);
– південна сторона вул. Проскурівської від вул. Свободи до вул. Володимирської (площа земельної ділянки 450 кв.м., 45 місць паркування).
Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців від 05.01.2016 № 1000534179, ФОП Матвійчук Є.С. припинила займатись підприємницькою діяльністю.
Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності була проведена 05.10.2015, запис № 26730060003041807, що унеможливлює подальше здійснення нею організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та виконання обов\’язків по вказаному договору.
У зв\’язку з цим, підготовлено проект рішення виконавчого комітету «Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про розірвання договору на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування № 112 від 30.11.2012».
Всупереч цьому, паркувальники продовжують збирати плату за паркування транспортних засобів на цих майданчиках, про що свідчать численні звернення мешканців міста.
Олександр Симчишин звернувся до начальника Хмельницького відділу поліції з проханням у межах повноважень, вжити дієвих заходів щодо усунення зазначених порушень, пише сайт Хмельницької міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього