У Хмельницькому влада забула про мешканців гуртожитку
Понад 10 років тому гуртожиток на вул.Заводській, 32 передали на баланс міста. З того часу комунальники фактично не займались двоповерховою будівлею.

У Хмельницькому влада забула про мешканців гуртожитку
Понад 10 років тому гуртожиток на вул.Заводській, 32 передали на баланс міста. З того часу комунальники фактично не займались двоповерховою будівлею. Невеличкий будинок спочатку почав гнити та цвісти зсередини, а згодом і знадвору. Містяни звернулись по допомогу до «Народного контролю».

При вході у гуртожиток три перекошені східці, наче попереджають, що далі буде цікавіше. Пенсіонерка Надія невпевнено балансує з каструлею свіжозвареного борщу: жінка, вже не раз падала по дорозі з кухні у кімнату.

Пані Людмила запрошує веде до санвузла, де працює лише одна кабінка на 16 людей. Тут все зігнило та зацвіло, так як і в сусідній на 29 кімнат душовій.

«У нас тут все цвіте: вікно чорне, стіни, стеля, підлога. Цей грибок вже нічим не вивести. Ми що тільки не робили, допомагає на кілька днів, а потім все, як було, навіть гірше», – нарікає жінка.

Пані Ольга несе два відра гарячої води, якої тут немає останні 10 років Коли передавали на баланс гуртожиток, то не знайшлося людини, яка б обслуговувала газовий котел.

«Мешканці самотужки утеплювали дах, навіть підлогу перестеляли, бо ЖЕКу на нас начхати», – обурюється мешканець гуртожитку Володимир.

Надворі ситуація ще гірша – зовнішня стіна почала розсипатись. Комунальники заляпали її цементом – і на тому кінець.

Аби дізнатися, коли комунальники зрештою звернуть увагу на гуртожиток на Заводській, 32, журналісти «Народного контролю» вирушили до ЖЕКу «Будівельник». Там запевнили, що наступного року візьмуться за цю будівлю.

«Ми виїдемо подивимось, що там відбувається. Наступного року ми запланували капітальні ремонти гуртожитків. Цей внесемо у програму», – сказав керівник ЖЕКу «Будівельник» Василь Слива.

«Народний контроль» обов`язково простежить, чи виконають комунальники обіцянку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього