Хмельничани долучилися до міжнародного благодійного флешмобу Ice Bucket Challenge. Аби привернути увагу до благодійності, обливаються холодною водою і закликають зробити це інших

У Хмельницькому вокаліст "Мотор'ролли" кинув виклик начальниці управління культури Хмельничани долучилися до міжнародного благодійного флешмобу Ice Bucket Challenge. Аби привернути увагу до благодійності, обливаються холодною водою і закликають зробити це інших.
У Хмельницькому вокаліст "Мотор'ролли" кинув виклик начальниці управління культури

Всесвітня кампанія Ice Bucket Challenge, яка початково була спрямована на збір коштів на вивчення аміотрофічного бічного склерозу, отримує все більше прихильників серед українців.
За правилами, учасник має облити себе відром холодної води, або ж зробити пожертву на благодійність. У оригінальному флешмобі, у разі відмови від участі в акції людина повинна внести пожертвування в доброчинний фонд в розмірі 100 доларів, в разі прийняття сума складає всього 10 доларів.
Особливість флешмобу у тому, що ті, хто облилися, можуть кинути виклик ще трьом людям – протягом 24 годин вони повинні зробити те ж саме.
У Ice Bucket Challenge вже «засвітилися» відомі хмельничани – засновник Молодіжного парку Степан Кушнір та фронтмен рок-гурту «Мотор’ролла» Сергій \”Сєня\” Присяжний.
– Не забувайте про те, що треба перерахувати пару копійок або діткам, або нашим військовим, тим, хто захищає нас у зоні АТО. Або і тим, і іншим, – закликає Сєня.
Долучитися до благодійності музикант запросив колег по творчому цеху та начальника управління культури, національностей та релігії Хмельницької ОДА Ірину Трунову.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього