У Хмельницькому вперше пройде виставка, присвячена нерухомості
Спеціалізована виставка-конференція «Мої квадратні метри» проходитиме 1-2 квітня у Хмельницькій обласній філармонії.У Хмельницькому вперше пройде виставка, присвячена нерухомості
Спеціалізована виставка-конференція «Мої квадратні метри» проходитиме 1-2 квітня у Хмельницькій обласній філармонії. Початок о 10.00. Вхід вільний.

Чому це важливо?
Тому що будівельні скандали, незаконні будівництва і незрозумілі правила гри на ринку нерухомості останнім часом стали звичним, але не нормальним явищем у Хмельницькому.
Чому зараз?
Саме зараз, коли міська рада вноситиме коригування у генеральний план міста, є можливість у кожного мешканця долучитися до обговорення. Саме зараз, тому що вже з липня ЖЕКи можуть припинити свою діяльність, а до того моменту варто зорганізуватися і вирішити як, хто і за які кошти обслуговуватиме наші будинки, ремонтуватиме мережі, вивозитиме сміття тощо. Саме зараз, тому що місто має всі шанси заявити про себе як про прозоре, комфортне і сприятливе для життя, розвитку бізнесу, інвестицій і здорової конкуренції місто.

Програму виставки-конференції можна переглянути тут.

А заявити про своє бажання відвідати – тут.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього