У Хмельницькому вперше ремонтуватимуть дороги біля дач
На капітальний ремонт доріг у бюджеті розвитку міста цього року передбачено 90 мільйонів гривень.У Хмельницькому вперше ремонтуватимуть дороги біля дач
На капітальний ремонт доріг у бюджеті розвитку міста цього року передбачено 90 мільйонів гривень.

Десять мільйонів гривень вперше спрямують на асфальтування шляхів дачних та садових товариств, звідки надходять численні звернення мешканців. Перші у цьому році роботи розпочнуться вже у квітні.

За словами заступника міського голови, куратора комунальної сфери Анатолія Нестерука цьогоріч насамперед планується продовжити роботи, розпочаті минулого року. Зокрема, далі асфальтуватимуться вулиці Чорновола, Волочиська, завершуватиметься ремонт вулиць Качинського та Кутузова.

Нове асфальтне покриття облаштують на вулицях у різних мікрорайонах міста. За дорученням виборців і зверненнями громадян управління житлово-комунального господарства виготовило проектно-кошторисну документацію вартістю понад 367 мільйонів гривень.

Так, у мікрорайоні Лезневе ремонтуватимуть вулиці Кошарського (від будинку № 50 до провулку Світанкового), Ганжі, Московську, у Ружичній відновлюватимуть асфальтобетонне покриття вулиці Смотрицького, у Книжківцях – провулку Корольова і вулиці Зеньковського, у мікрорайоні Дубове – вулиці Щедріна, Глінки, провулку Достоєвського та завершуватимуть ремонт вулиці «Проектна-10».

До плану робіт також включено капітальний ремонт під’їзних доріг до кварталу № 5 Катіонівського масиву в Південно-Західному мікрорайоні.

Крім цього, завершуватимуться роботи з асфальтування вулиці Нижньої Берегової, на ділянці від вулиці Степана Бандери (колишня маршала Рибалка) до провулку Першотравневого, повідомляє сайт Хмельницької міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього