У Хмельницькому вшанували Героїв Небесної сотні та загиблих в АТО
21 листопада в Україні відзначили День Гідності та Свободи. Рівно два роки тому наша держава пережила доленосний момент своєї історії.У Хмельницькому вшанували Героїв Небесної сотні та загиблих в АТО
21 листопада в Україні відзначили День Гідності та Свободи. Рівно два роки тому наша держава пережила доленосний момент своєї історії. Події, що відбувалися впродовж листопада 2013 – березня 2014 років докорінно змінили свідомість людей. Саме люди, які розуміють різницю між свободою і рабством, вийшли тоді на Євромайдан.
Аби вшанувати ці події та їх Героїв, на головну площу обласного центру, майдан Незалежності, прийшло декілька сотень містян. Із вітальним словом до хмельничан звернулися влада міста, області та активісти місцевого Євромайдану, повідомляють на сайті міської ради.
«Сьогодні видатний день для історії України. 2 роки тому, аби протистояти діючому режиму, на Хмельницький майдан вийшло лише декілька відчайдухів. Я переконаний, що всі ті люди, які повірили у зміни системи змінили нашу країну, – підкреслив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, – Україна повинна рухатись уперед. Усі життя, що люди поклали на майдані та на сході країни за нас. Тому ми повинні продовжити боротьбу кожен на своєму місці. І Україна обов’язково переможе».
У Хмельницькому вшанували Героїв Небесної сотні та загиблих в АТО
Голова Хмельницької обласної адміністрації Михайло Загородній згадав поіменно усіх подолян, які ціною власного життя творили Революцію Гідності, яка докорінно змінила українське суспільство та оголосив хвилину мовчання за усіма загиблими.
Хмельничани ніколи не забудуть героїв Небесної Сотні з міста та області, героїв, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України. Їх пам\’ять вшанували покладанням квітів до пам’ятного знаку – фотогалереї на майдані Незалежності.
Потім хмельничани під акомпанемент духового оркестру та салют військових заспівали Гімн України та послухали декілька патріотичних пісень у виконанні подільських бардів.
Закінчилась урочистість покладанням квітів і лампадок до пам’ятника «Віра, Надія, Любов».
Боротьба за Україну триває допоки кращі її сини мужньо відстоюють її свободу, цілісність і незалежність!
Немає сумніву, що ми переможемо і Україна стане дійсно вільною та незалежною.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього