У Хмельницькому вшанували людей з особливими потребамиЗ нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів у приміщенні обласної філармонії відбувся захід для людей з особливими потребами. Від імені міського голови присутніх привітав його заступник Григорій Давиденко. \”Міська влада вважає своїм обов’язком підтримувати всіх, хто потребує допомоги, а особливо людей, які обтяженіфізичними недугами\”.У Хмельницькому вшанували людей з особливими потребамиЗ нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів у приміщенні обласної філармонії відбувся захід для людей з особливими потребами. Від імені міського голови присутніх привітав його заступник Григорій Давиденко. \”Міська влада вважає своїм обов’язком підтримувати всіх, хто потребує допомоги, а особливо людей, які обтяженіфізичними недугами\”.
\”Так, в місті розроблені заходи щодо поліпшення соціального захисту таких верств населення. Діє Комплексна програма \”Піклування\” на 2012-2016 роки, яка спрямована на систематичне вирішення основних питань соціально-економічного, медичного, матеріально-побутового, культурно-оздоровчого характеру даної категорії осіб. Відмічу, що більше 60-ти відсотків пунктів програми \”Піклування\” забезпечують умови для реабілітації та інтеграції в суспільство осіб з обмеженими можливостями\”, – наголосив Григорій Михайлович.
Ведеться робота щодо працевлаштування людей з обмеженими фізичними можливостями. За особистими зверненнями, інвалідів працевлаштовують через міський центр зайнятості, а також направляють на навчання та стажування за різними професіями. Для інвалідів війни, членів сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб проводяться капітальні ремонти жилих будинків і квартир. До кінця року зазначені види робіт планується виконати для 14 осіб на загальну суму 168,8 тис. грн. Для малозахищених верств населення на заміну газового обладнання з міського бюджету виділено 79,9 тисяч. Щороку фінансується проведення виплати одноразової грошової допомоги з міського бюджету мешканцям міста, які її потребують. За десять місяців цього року виплачено – 3437 особам на суму 836,4 тис. грн. Для прийому громадян, які звертаються в управління праці та соціального захисту населення за призначенням усіх видів соціальної допомоги, житлових субсидій, пільг діє п’ять громадських приймалень, які розташовані в усіх мікрорайонах міста на першому поверсі будівель.
Продовжилися заходи концертною програмою. Після завершення зустрічі учасники отримали продуктові набори, кошти на які було виділено із міського бюджету. Загалом було роздано тисячу таких наборів на суму 74 тис. грн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього