У Хмельницькому вшанували пам'ять 34 правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов'язків
22 серпня – День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов’язків. Біля Меморіального комплексу на честь загиблих міліціонерів відбувся мітинг-реквієм, в якому взяли участь голова обласної ради Іван Гончар, голова облдержадміністрації Михайло Загородний, весь особовий склад та керівництво УМВС України в Хмельницькій області, представники інших правоохоронних структур, близькі, рідні та друзі загиблих.У Хмельницькому вшанували пам'ять 34 правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов'язків
22 серпня – День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов’язків. Біля Меморіального комплексу на честь загиблих міліціонерів відбувся мітинг-реквієм, в якому взяли участь голова обласної ради Іван Гончар, голова облдержадміністрації Михайло Загородний, весь особовий склад та керівництво УМВС України в Хмельницькій області, представники інших правоохоронних структур, близькі, рідні та друзі загиблих.

Звертаючись до присутніх на заході родичів загиблих міліціонерів, Іван Гончар висловив співчуття та низько схилив голову перед мужністю і відвагою найдорожчих їм людей.

«Куля не обирає жертв, вона без розбору обриває життя і досвідчених працівників органів внутрішніх справ, і зовсім юних, які тільки розпочали свій життєвий і професійний шлях, – зазначив посадовець. – Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль людини, яка втратила рідного або близького. Але у пам\’яті всіх, хто знав і працював разом з цими чоловіками, вони назавжди залишаться яскравим прикладом для всіх нас. Прикладом мужності, героїзму та патріотизму».

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали живі квіти до підніжжя меморіального комплексу «Пам’ять».

Також традиційно цього дня працівники, які нещодавно поповнили лави органів внутрішніх справ Хмельниччини, отримали табельну зброю та склали присягу на вірність народові України.

Після мітингу-реквієму за загиблими працівниками міліції була відслужена панахида та запалено свічку пам’яті.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього