У Хмельницькому вшанували пам'ять працівників міліції, які загинули під час виконання службових обов'язків
22 серпня традиційно вся Україна вшановує пам‘ять тих працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов‘язків.У Хмельницькому вшанували пам'ять працівників міліції, які загинули під час виконання службових обов'язків
22 серпня традиційно вся Україна вшановує пам‘ять тих працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов‘язків.
Особовий склад УМВС України в Хмельницькій області, представники органів влади, інших правоохоронних структур, близькі, рідні та друзі зібралися сьгодні біля Меморіального комплексу на честь загиблих міліціонерів, щоб вшанувати їх пам‘ять.

У Хмельницькому вшанували пам'ять працівників міліції, які загинули під час виконання службових обов'язків

Виступаючи перед присутніми, тимчасово виконуючий обов‘язки начальника УМВС України в Хмельницькій області Сергій Ковальов зазначив:
— Ми — єдина правоохоронна структура, у календарі якої є така сумна дата. А все тому, що працівники міліції найчастіше наражаються на небезпеку у боротьбі зі злочинними проявами. Ось і сьогодні вони пліч-о-пліч з військовими стали до зброї, аби захистити територіальну цілісність нашої держави та безпеку її народу. Дуже хочеться сподіватися, що кровопролиття скоро припиниться, і більше жодна родина наших колег не отримає страшної звістки. А доки будемо жити ми, доти в наших думках і в наших серцях житиме пам‘ять про того 31-ого нашого колегу, які боронили закон до останнього свого подиху.
Слава Україні!

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту