У Хмельницькому вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів
Двадцять сім року тому, а саме 15 лютого 1989 року, останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.У Хмельницькому вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів
Двадцять сім року тому, а саме 15 лютого 1989 року, останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Неоголошена вій на тривала майже 10 років і вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час неї тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти.
Цього дня, хвилиною мовчання перший заступник голови обласної державної адміністрації Василь Процюк, голова обласної ради Михайло Загородний, міський голова Олександр Симчишин, керівники обласних установ та організацій, представники громадських організацій, громадськість міста вшанували пам’ять тих, кому довелося воювати в чужих країнах.
До пам’ятника подолянам, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах на територіях інших держав відбулось покладання корзин квітів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього