У Хмельницькому вшанують пам'ять загиблих під Волновахою.
У неділю, 18 січня, Хмельницький приєднається до всеукраїнського Маршу миру. Хмельничани вшанують пам\’ять загиблих мирних людей під Волновахою. За ініціативи \”Хмельницький молодіжний клуб розвитку\”, акція розпочнеться о 12:00 на майдані Незалежності у Хмельницькому.У Хмельницькому вшанують пам'ять загиблих під Волновахою.
У неділю, 18 січня, Хмельницький приєднається до всеукраїнського Маршу миру. Хмельничани вшанують пам\’ять загиблих мирних людей під Волновахою. За ініціативи \”Хмельницького молодіжного клубу розвитку\”, акція розпочнеться о 12:00 на майдані Незалежності у Хмельницькому.

Нагадаємо, у понеділок, 13 січня, бойовики терористичної організації “ДНР” обстріляли з “Градів” рейсовий автобус “Богдан”, який прямував з Донецька у Маріуполь. 13 пасажирів загинуло, ще 14 людей перебувають у лікарні. Прокуратура розслідує трагедію як терористичний акт.

15 січня Президент України оголосив Днем жалоби: “Прийняв рішення проголосити 15 січня Днем жалоби за всіма, хто загинув від рук терористів. І в першу чергу за мирними мешканцями, які загинули на блокпосту під Волновахою”, – сказав Глава держави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього