У Хмельницькому встановлюють нові дитячі та спортивні майданчики
Турбота про облаштування місць для цікавого відпочинку та занять спортом маленьких та юних хмельничан залишається одним із важливих напрямків роботи міської владиУ Хмельницькому встановлюють нові дитячі та спортивні майданчики
Турбота про облаштування місць для цікавого відпочинку та занять спортом маленьких та юних хмельничан залишається одним із важливих напрямків роботи міської влади. Тож, у дворах житлових будинків один за одним з’являються нові спортивні і дитячі майданчики.
Цьогоріч спортивні комплекси працівники житлово-комунального господарства уже розмістили у подвір\’ях будинків, розташованих за адресами: вул. Шевченка, 40; вул. Прибузька, 44; вул. Трудова, 11; вул. Степана Бандери (колишня маршала Рибалка), 20/1; вул. Перемоги, 13; вул. Вишнева, 135; вул. Сковороди, 9/2; Львівське шосе, 18; вул. Зарічанська, 36/3; вул. Тернопільська, 44. Також відновлено майданчик з футбольним полем у дворі будинку №9 на вул. Гагаріна. Новий комплекс заплановано встановити і на вулиці Шевченка, 53.
Новий дитячий майданчик споруджено біля будинку №25, що на вулиці Проскурівського підпілля. Найближчим часом майданчики для наймолодших хмельничан також з’являться на подвір’ях інших будинків, а саме за дресами: вул. Курчатова, 13/1, 92/1, 1а, 2/1б; Львівське шосе, 43/1; вул. Мазура, 24; проспект Миру, 28.
«На встановлення дитячих і спортивних майданчиків з бюджету міста спрямовано 647 тис.грн. При коригуванні бюджету на виконання зазначених робіт додатково виділено 1 млн. 350 тис.грн. Тож, робота із встановлення майданчиків для дитячих ігор та занять спортом продовжуватиметься», – зазначила начальник житлового відділу управління житлово-комунального господарства Ганна Рихлицька, повідомляє Хмельницька міська рада

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього