На Хмельниччині триває війна за пасажира. Приватні перевізники не втомлюються оббивати владні пороги з вимогою викорінити «нелегалів» з автошляхів. Інакше, кажуть підприємці, невдовзі про законне пасажироперевезення в області можна буде забути

У Хмельницькому війна за пасажираУ Хмельницькому війна за пасажира

На Хмельниччині триває війна за пасажира. Приватні перевізники не втомлюються оббивати владні пороги з вимогою викорінити «нелегалів» з автошляхів. Інакше, кажуть підприємці, невдовзі про законне пасажироперевезення в області можна буде забути.
Вони працюють без відповідних документів та просто з-під носа забирають пасажирів у легальних перевізників. Їм не знайоме поняття графік та пільговики. Вони – це нелегали. І їх, скаржаться підприємці, що працюють у правовому полі, на хмельницьких дорогах хоч греблю гати. Як результат, ті хто взяв ліцензію та решту відповідних дозволів, сумлінно сплачує податки у казну, суттєво втрачає у заробітку.

Викорінити нелегалів як явище приватні підприємці давно просять у влади. Сьогодні вкотре зібралися на спільну нараду. Наболілих питань багато. Найбільше претензій до діяльності авто зупинки №5, що на Кам’янецькій. Нелегалів тут, як грибів після дощу.
В адміністрації кажуть про проблемну зупинку добре знають. Тому її беруть під особливий контроль.
Ще одна ідея від перевізників за кожним напрямком руху закріпити обласного посадовця, який разом з представниками відповідних служб слідкуватиме за порядком перевезень. Крім того в обласній адміністрації проведуть нараду по найбільш проблемних у питаннях перевезень районах.
Перевізники та посадовці на спільну наступну зустріч зберуться вже за місяць.

excl.com.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього