У Хмельницькому вже тиждень ліквідують аварію на каналізаційному колекторі
Масштабний обвал відводу каналізаційного трубопроводу, що трапився ще 26 січня поблизу вулиці Проскурівського Підпілля, 201, досі вимагає фактично цілодобової роботи комунальних служб.У Хмельницькому вже тиждень ліквідують аварію на каналізаційному колекторі
Масштабний обвал відводу каналізаційного трубопроводу, що трапився ще 26 січня поблизу вулиці Проскурівського Підпілля, 201, досі вимагає фактично цілодобової роботи комунальних служб.
За словами очільника КП «Хмельницькводоканал» Віталія Кавуна, глибина залягання пошкодженої труби – майже 7 метрів, через це дістатися до місця пошкодження досить непросто. Крім того, доводиться очищати трубопровід, який забився мулом в момент пошкодження каналізаційної труби, що додає роботи ремонтникам.
«Наразі проблемна ділянка повністю локалізована, каналізаційні стоки перекачуються за допомогою насосної станції», – відзначив Віталій Кавун.
За його словами, мешканці мікрорайону Гречани за весь час проведення ремонтних робіт відчули незручності лише у суботу, 30 січня, коли у їхніх оселях на деякий час зникла вода. У решту ж днів про чи не найбільшу за кілька років комунальну проблему нагадував хіба що спеціальний транспорт та десятки працівників на місці аварії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього