У Хмельницькому з Днем Святого Миколая привітали дітей учасників АТО
Напередодні свята – Дня Святого Миколая Хмельницький міський голова Олександр Симчишин привітав дітей учасників АТО, загиблих Героїв України, а також родин Героїв Небесної Сотні.У Хмельницькому з Днем Святого Миколая привітали дітей учасників АТО
Напередодні свята – Дня Святого Миколая Хмельницький міський голова Олександр Симчишин привітав дітей учасників АТО, загиблих Героїв України, а також родин Героїв Небесної Сотні. Концертна зала Хмельницької дитячої школи мистецтв була переповнена дитячими голосами. На театралізовану святкову виставу “Святий Миколаю, приходь до нас з раю” було запрошено близько трьохсот наймолодших школярів міста.
«Вітаю вас усіх з новорічно-різдвяними святами. У ці дні ми будемо молитися і просити миру для усіх нас, для Української держави, аби у 2016 році в наші домівки нарешті прийшов мир, про який ми всі так мріємо. Напевно, тільки за останніх два роки ми усі зрозуміли, що таке насправді мир і наскільки ми його хочемо. Хочемо, щоб наші друзі, родичі, брати якомога швидше повернулися зі сходу України і були тут з нами на ці новорічні свята, відзначали з нами всі інші свята», – зазначив міський голова, звертаючись до дітей та їх рідних.
Керівник міста побажав дітям гарно навчатись, слухати батьків, щоб Святий Миколай за це їх потішив хорошими подарунками, дорослим зичив сил, здоров’я, добробуту і затишку в оселях.
У Хмельницькій дитячій школі мистецтв триває культурно-мистецька акція «Діти для дітей». Її учасники проводять благодійні новорічні ранки та свята Миколая для школярів міста, дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних родин, дітей учасників АТО.
Після вистави діти учасників АТО отримали подарунки від Святого Миколая та міської влади. Загалом у Хмельницькому налічується близько 1000 дітей цієї категорії. Тож решту дітей вітатимуть під час інших новорічно-різдвяних заходів, що відбуватимуться у місті.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього