Хутряні вироби намагалася провезти повз державний контроль мешканка Кам’янця-Подільського
У Хмельницькому з поїзда зняли контрабандні шуби Як повідомили у Міндоходів у Хмельницькій області, 36 шуб та дублянок підприємниця придбала у Москві й везла додому потягом «Москва – Хмельницький», плануючи реалізувати їх на речових ринках без сплати податків зі свого хутряного бізнесу.
Жінка хотіла ввезти на територію України поза митним контролем та без оформлення митної декларації вироби з натурального хутра орієнтовною вартістю 200 тисяч гривень.

Як повідомили у Міндоходів у Хмельницькій області, 36 шуб та дублянок підприємниця придбала у Москві й везла додому потягом «Москва – Хмельницький», плануючи реалізувати їх на речових ринках без сплати податків зі свого хутряного бізнесу.

Працівники Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області спільно з працівниками підрозділу боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Хмельницької митниці та лінійного відділу міліції станції Хмельницький провели перевірку та зняли правопорушницю з потяга.

На жінку склали протокол, а шуби та дублянки поки полежать на складі Хмельницької митниці. Горе-бізнесменші наразі загрожує конфіскація товару та штраф у розмірі ста відсотків його вартості.

Ірина Овчіннікова Всім

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього