У Хмельницькому за дитячі малюнки виручили більше 5 тисяч гривень
Протягом трьох тижнів у виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва тривала благодійна виставка-продаж “Мистецтво заради миру” учнів та викладачів цього закладуУ Хмельницькому за дитячі малюнки виручили більше 5 тисяч гривень
Протягом трьох тижнів у виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва тривала благодійна виставка-продаж “Мистецтво заради миру” учнів та викладачів цього закладу.

Після підбиття підсумків та підрахунку коштів виявилось, що протягом роботи виставки-продажу юним митцям та їх наставникам вдалося отримати більше 5 тис. 400 грн. За словами організаторів виручені кошти будуть спрямовані на потреби української армії, зокрема на придбання теплого одягу для військових, які знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції.
На продаж було виставлено творчі роботи 125 учнів, з яких 42 було продано, із 20-ти робіт викладачів відвідувачі виставки придбали 5. Творчі вироби були представлені за напрямками: живопис, кераміка, лялька-мотанка, лялька-тільда, панно, декупаж тощо.
На акцію також відгукнулися секретар міської ради Костянтин Чернилевський, колишній міський голова Сергій Мельник, заступники міського голови та керуюча справами виконавчого комітету, які придбали деякі роботи, повідомляють на сайті Хмельницької міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього