У Хмельницькому за допомогою "кнопки тривожного виклику міліції" крадіїв затримують на місці злочину
Нещодавно у Хмельницькому протягом доби у відділки міліції було доставлено кількох громадян, які намагалися вкрасти алкогольні напої з магазинів. Проте, щоразу на виході із супермаркетів «любителів дарівщини» зупиняв наряд групи затримання Державної служби охорони.У Хмельницькому за допомогою "кнопки тривожного виклику міліції" крадіїв затримують на місці злочину
Нещодавно у Хмельницькому протягом доби у відділки міліції було доставлено кількох громадян, які намагалися вкрасти алкогольні напої з магазинів. Проте, щоразу на виході із супермаркетів «любителів дарівщини» зупиняв наряд групи затримання Державної служби охорони.

«Тривожна» кнопка ДСО користується популярністю на ринку охоронних послуг. Найчастіше її встановлюють у магазинах, барах та розважальних закладах, тобто там, де велике скупчення людей. Завдяки їй, багато конфліктних ситуацій, які б могли мати продовження з неприємними наслідками, вдалося уникнути. Адже відразу ж після її натискання на пульт централізованого спостереження надходить тривожний сигнал, а чергова передає інформацію найближчому до місця виклику наряду групи затримання. Правоохоронці за лічені хвилини приїжджають на місце події та затримують правопорушників. Про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.
Нещодавно «тривожною» кнопкою скористалися працівники супермаркету, що знаходиться в центрі міста. За вказаною адресою до держохоронців звернувся старший зміни охорони. Чоловік вказав на двох невідомих, що стояли поруч. З’ясувалося, що дані громадяни кілька хвилин тому зайшли до магазину. Вони ходили поміж торгівельними рядами, проте найбільше їх зацікавив відділ з алкогольними напоями. Взявши з полиці пляшку коньяку, заховали його під верхній одяг та з краденим товаром попрямували на вихід із магазину. Камери відеоспостереження зафіксували дану крадіжку, а працівник охорони викликав наряд ДСО.
До прибуття правоохоронців чоловіки вели себе вкрай агресивно — голосно лаялися, розмахували кулаками, а один із крадіїв намагався втекти з приміщення. Але завдяки тактично правильним діям та професіоналізму правоохоронців правопорушників було затримано.
Подібний випадок стався наступного дня й в іншому супермаркеті міста. 46-річний чоловік намагався непомітно пронести повз каси пляшку алкогольного напою. Даний вчинок помітив охоронець закладу та викликав наряд групи затримання Державної служби охорони, натиснувши «тривожну кнопку».
В обох випадках чоловіків за вказівкою слідчо-оперативної групи було доставлено у медичний заклад для визначення рівня алкогольного сп’яніння, а згодом і до відділків міліції — для проведення слідчих дій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього