У Хмельницькому заходилися активно ремонтувати дороги
Там, де вже розпочали роботу, досить часто можна зустріти міського голову.У Хмельницькому заходилися активно ремонтувати дороги
Там, де вже розпочали роботу, досить часто можна зустріти міського голову Олександра Симчишина.
\”Одна справа – бачити ремонт дороги на папері, і зовсім інша – безпосередньо на вулиці, – каже очільник міста. – Коли ти приїздиш на місце виконання робіт, то неодмінно бачиш те, чого ні ти, ні підрядники не врахували раніше. Часто ідеї підказують мешканці. Кому, як не їм, знати проблемні місця?\”

Так, наприклад, побувавши на вулицях Лановій (капітальний ремонт, повністю нове покриття) та Болбочана (колишня Городовикова, поточний ремонт дороги і розвороту тролейбуса), мер дав доручення розширити для зручності водіїв поворот, за проханням мешканців доручив відремонтувати частину асфальтного покриття на прибудинковій території, яка зараз у жахливому стані. На вулиці Нижня Берегова (продовження капітального ремонту дороги та тротуару) побачив потребу в асфальтуванні заїзду в багатоквартирні будинки, ділянки навколо криниці, повідомляє сайт міської ради.

Роботи також тривають на вулиці Вокзальна, Проектна, Московська, Гагаріна, Героїв Чорнобиля. Завершено поточний ремонт вулиць Сіцінського (колишня Ватутіна), Героїв Крут, Героїв Майдану, Пушкіна.

У Хмельницькому заходилися активно ремонтувати дороги

У Хмельницькому заходилися активно ремонтувати дороги

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього