У Хмельницькому закамуфльований Nissan Terrano готовий до служби на передовій
29 липня активісти громадської організації «Громадянська оборона Хмельниччини» передали на фронт автомобіль Nissan Terrano. Транспортний засіб трохи більше місяця тому передали благодійники-земляки з Лондона спеціально для військових. Силами та коштами небайдужих хмельничан авто відремонтували та пофарбували. А сьогодні на центральній площі міста Хмельницького відбулось її освячення.У Хмельницькому закамуфльований Nissan Terrano готовий до служби на передовій
29 липня активісти громадської організації «Громадянська оборона Хмельниччини» передали на фронт автомобіль Nissan Terrano. Транспортний засіб трохи більше місяця тому передали благодійники-земляки з Лондона спеціально для військових. Силами та коштами небайдужих хмельничан авто відремонтували та пофарбували. А сьогодні на центральній площі міста Хмельницького відбулось її освячення.

«Церква не благословляє на війну, церква благословляє на захист, – звернувся до присутніх отець Михайло. – І нехай хлопці повертаються зі сходу живими та здоровими, а цей автомобіль допоможе їм там виконувати свій синівський обов’язок перед своєю Батьківщиною».

Закамуфльований Nissan Terrano активісти передали військовим розвідникам і уже днями бойова машина виконуватиме свої завдання на лінії розмежування сторін.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього