На літературні читання приїдуть поети зі Львова, Києва, Одеси та Вінниці
У Хмельницькому закрутиться «п'яте колесо»
У Хмельницькому закрутиться «п'яте колесо»

На літературні читання приїдуть поети зі Львова, Києва, Одеси та Вінниці.
У рамках літературних читань «П\’яте колесо» свої твори читатимуть Катерина Волошина, Катерина Феб, Марина Однорог, Тесса Колейс, Ніколо Шеле та інші молоді літератори.

«Захід спрямований, аби зібрати у Хмельницькому якомога більше поетів із інших міст. Ми починаємо зі Львова, Києва, Одеси та Вінниці. Але на цьому зупинятися не збираємо. Плануємо проводити подібні зібрання щомісяця», – розповідає співорганізатор заходу, поетка Інна Стократна.

Візьмуть участь у читаннях і хмельничани. До речі, на разі організатори шукають достойних кандидатів для наступних читань. Долучитися до поетичного осередку та подати заявку на участь можна за телефоном (067)3805985 або на інтернет-сторінці vk.com/event76949139.

«Проект спрямований на те, аби сформувати у Хмельницькому культурний осередок поетів та, власне, зробити наше місто цікавим для людей в плані літературно-мистецького відпочинку», – каже Інна Стократна.

«Приходьте, буде чай, тепло, обійми, музика та багацько «хворих» молодих поетів», – запрошують орагнізатори.

Перші читання «П\’яте колесо» відбудуться 18 жовтня о 17:30, у соціально-культурному центрі «Сорока» за адресою: вулиця Кам\’янецька, 50 (будинок за зупинкою «П\’яте колесо», вхід з двору). Вхід вільний.

Залиште коментар

Також по темі

У Шепетівці в ставку здохла риба. Підозрюють цукровий комбінат, який скинув у водойму відходи

У ставку, що розташований неподалік Шепетівського цукрового заводу,