У Хмельницькому замість оленів Санта Клауса - святково прикрашений тролейбусЗ 19 грудня по місту почав їздити тролейбус зі щасливим номером 007, прикрашений по-новорічному. Пасажири, які заходять до салону, дивуються та милуються творінню рук водіїв цього транспортного дива.У Хмельницькому замість оленів Санта Клауса - святково прикрашений тролейбусЗ 19 грудня по місту почав їздити тролейбус зі щасливим номером 007, прикрашений по-новорічному. Пасажири, які заходять до салону, дивуються та милуються творінню рук водіїв цього транспортного дива.
Тролейбус прикрасила на День святого Миколая сім’я Матвійчуків – матір та син з династії водіїв. Побачити його та прокататися можна за маршрутами, що курсують у бік мікрорайону Ракове – №№ 3, 7, 9, 14.
– Ми це робимо власним коштом вже четвертий рік поспіль в пам\’ять про мого чоловіка, який все життя пропрацював у тролейбусному парку, – розповідає водій тролейбуса з тридцятирічним стажем Ніна Матвійчук. – Він колись побачив, як перед новим роком прикрасили автобуси № 21та № 51, і теж захотів це зробити, але не встиг…

За словами жінки, їм не шкода витрачених грошей, адже пасажирам приємно їздити в святковому салоні, вони отримують тільки позитивні емоції.

– Прикрашали цілий день, від 12-ї ранку до сьомої вечора. Допомагали наші колеги – водій Василь Микитюк та кондуктор Євген Якимишин. Почіпляли дощик, гірлянди, іграшки, цукерки, наліпки на вікна, зверху виклали ялинку. А на задній прощадці є Дід Мороз, який їздить з нами вже чотири роки, і його ще ніхто не здер. Хоча знаходяться такі пасажири, яким кортить зірвати прикраси, але ми на це не зважаємо. Будемо так їздити цілий місяць – аж до 19 січня, – каже Ніна Матвійчук.

Приємно і кондукторам обслуговувати пасажирів у такому транспорті.

– Люди із задоволенням заходять, дякують, особливо дітям подобається, чекають саме на наш тролейбус. І виручка краща, – зізнається кондуктор Раїса Харунь.
– Я того року вже їздила у цьому тролейбусі, – каже пенсіонерка Марія, – і розпитувала, хто таке диво зробив. Знаю, що це мама та син – водії цього тролейбуса. Коли сьогодні виходила з дому, був поганий настрій, адже я в жалобі, та зайшла у салон – і відразу полегшало. Дякую їм.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього