У Хмельницькому започаткували «Школу антикризового менеджменту»
Разом із партнерам — БФ «Зміцнення громад» та Громадським рухом «НЕП» ми започаткували обласну «Школу антикризового менеджменту». Стартує проект у листопаді у Хмельницькому, повідомляє Андрій Гордійчук, Голова правління корпорації «Сварог Вест Груп», на сайті «Корреспондент».У Хмельницькому започаткували «Школу антикризового менеджменту»
Разом із партнерам — БФ «Зміцнення громад» та Громадським рухом «НЕП» ми започаткували обласну «Школу антикризового менеджменту». Стартує проект у листопаді у Хмельницькому, повідомляє Андрій Гордійчук, Голова правління корпорації «Сварог Вест Груп», на сайті «Корреспондент».
Розвиток освітніх проектів і загалом системи освіти – важливий напрямок розвитку кооперативного руху на сільських територіях. Знаю за власним досвідом, що старт будь-якого кооперативного проекту, навіть достатньо простого, супроводжується браком належно підготовлених спеціалістів.
Причому найчастіше – не фахівців із вищою аграрною чи економічною освітою. Кооперативні проекти вимагають від людей прагматичних, спеціалізованих навичок. Ідеться про уміння ефективно організувати процес, забезпечити його адміністрування, зорієнтуватися у правовій базі, мати елементарні фінансові знання. Часто просто бракує лідерів на місцях, готових брати відповідальність за проект.
Для розгортання кооперативного руху країні потрібні громадські лідери, готові бути двигунами позитивних змін на сільських територіях. Активісти Першого національного аграрного кооперативу прагнуть знайти молодих амбіційних лідерів у сфері бізнесу, науки та громадської діяльності. Дати їм знання та впевненість у власних силах. І це стане першим кроком у формуванні нової управлінської ланки на місцях.
Разом із партнерам — БФ «Зміцнення громад» та Громадським рухом «НЕП» ми започаткували обласну «Школу антикризового менеджменту». Стартує проект у листопаді у Хмельницькому. Плануємо залучити від області 21 учасника. Участь у Школі безкоштовна. Витрати, пов’язані із заходом, організатори беруть на себе. Учасників з інших міст забезпечують поселенням у готелі. Конкурс відбуватиметься за відкритим принципом. У цільовій групі лідерів бачимо молодих людей до 30 років, з активною життєвою позицією, досвідом громадської, підприємницької або наукової діяльності.
Розпочинаємо зміни з Хмельниччини. Наша мета – знайти перспективну молодь, об\’єднати її в єдину потужну команду. Молоді лідери здатні згенерувати антикризовий план розвитку Хмельницького регіону. Їм допоможуть зміцнитися інтелектуально та адміністративно досвідчені тренери та лектори з різних міст України. Після завершення навчання бачу цих молодих людей лідерами місцевого самоврядування, зокрема суспільними «двигунами» його економічного виміру – аграрних кооперативів.
Нашій області і загалом країні бракує відповідального політичного лідерства. Насамперед серед представників нового покоління. Сподіваюся, нам вдасться знайти, навчити та залучити до громадської активності молодих лідерів Хмельниччини. Здатних мислити економічно. І це стане нашої найціннішою інвестицією у розвиток рідного краю.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту