У Хмельницькому запрацювала нова ділянка Чернелівського водогону
11 березня мер міста разом із очільником Хмельницькводоканалу відкрили додаткову потужність для водопостачання Хмельницького.У Хмельницькому запрацювала нова ділянка Чернелівського водогону
11 березня мер міста разом із очільником Хмельницькводоканалу відкрили додаткову потужність для водопостачання Хмельницького.

Друга гілка Чернелівського водогону продовжилась ще на 3,2 кілометри. Така добудова дозволить містянам не відчувати перебоїв з водопостачанням під час аварій, що стаються на лінії. А ще міський бюджет зекономить певну кількість грошей.

На зекономлені кошти, а для Хмельницького міського бюджету це 2,7 мільйони гривень, було реконструйовано частину існуючих свердловин та відремонтовано колектор на Гречанах. Добудова 2-ї гілки проводилась лише впродовж 2 місяців. Тож аби вкластися у термін робітники працювали майже цілодобово.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, ще у 2011 році робочій групі на чолі з Олександром Симчишиним вдалось відстояти право водоканалу виступати замовником робіт замість управління ЖКГ при облдержадміністрації. Також відмінністю нинішніх робіт є відсутність посередника між Генпідрядником та постачальником труб. Добудову 2-ї гілки водогону планують продовжити і у цьому році.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,