У Хмельницькому запрацювала нова ділянка Чернелівського водогону
11 березня мер міста разом із очільником Хмельницькводоканалу відкрили додаткову потужність для водопостачання Хмельницького.У Хмельницькому запрацювала нова ділянка Чернелівського водогону
11 березня мер міста разом із очільником Хмельницькводоканалу відкрили додаткову потужність для водопостачання Хмельницького.

Друга гілка Чернелівського водогону продовжилась ще на 3,2 кілометри. Така добудова дозволить містянам не відчувати перебоїв з водопостачанням під час аварій, що стаються на лінії. А ще міський бюджет зекономить певну кількість грошей.

На зекономлені кошти, а для Хмельницького міського бюджету це 2,7 мільйони гривень, було реконструйовано частину існуючих свердловин та відремонтовано колектор на Гречанах. Добудова 2-ї гілки проводилась лише впродовж 2 місяців. Тож аби вкластися у термін робітники працювали майже цілодобово.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, ще у 2011 році робочій групі на чолі з Олександром Симчишиним вдалось відстояти право водоканалу виступати замовником робіт замість управління ЖКГ при облдержадміністрації. Також відмінністю нинішніх робіт є відсутність посередника між Генпідрядником та постачальником труб. Добудову 2-ї гілки водогону планують продовжити і у цьому році.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього