Наші “міграційники” долучилися до проекту допомоги переселенцям з Криму та східних областей України.

У Хмельницькому запрацював “Паспортний сервіс” для біженцівНаші “міграційники” долучилися до проекту допомоги переселенцям з Криму та східних областей України.
Біженцям автономної республіки Крим, Донецької та Луганської областей, які приїхали у Хмельницький, відтепер буде простіше оформити, відновити чи замінити свій паспорт. Обласне управління Державної міграційної служби відкрило Центр обслуговування громадян “Паспортний сервіс”.

“Громадяни України, які були вимушені залишити свої домівки у Криму, Донецькій та Луганській областях, зможуть тут отримати всебічну допомогу з міграційних питань, – розповідає головний спеціаліст зі зв\’язків із громадськістю та ЗМІ обласного управління Державної міграційної служби Лілія Квятковська. – Працівники центру допомагатимуть із оформленням паспорта громадянина України, його обміну чи заміни. Також буде проводитися реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання чи перебування особи та вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України при досягненні віку 25 або 45 років.”

У Хмельницькому запрацював “Паспортний сервіс” для біженців

До того ж, Центр обслуговування громадян “Паспортний сервіс” надаватиме послуги в оформленні закордонного паспорту, проїзного документа дитини, документів щодо запрошення іноземців, підготовці пакету документів при втраті закордонного паспорту, вноситиме відомості про дітей до загранпаспорту, оформлятиме документи з питань громадянства та реєстрації місця проживання або перебування.

Знаходиться Центр обслуговування громадян “Паспортний сервіс” за адресою: місто Хмельницький, вулиця Прибузька, 30 а. Телефон: (0382) 61-63-31.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього