У Хмельницькому засуджено колишнього працівника охорони ПАТ «Хмельницькобленерго»
Працівник служби охорони пообіцяв безробітному хмельничанину посприяти у працевлаштуванні на посаду стрільця служби охорони підприємства. При цьому переконав безробітного передати через нього 5000 гривень неправомірної вигоди.У Хмельницькому засуджено колишнього працівника охорони ПАТ «Хмельницькобленерго»
Керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц повідомив про результати судового розгляду кримінального провадження за обвинуваченням колишнього працівника служби охорони ПАТ «Хмельницькобленерго» у підбурюванні громадянина до надання неправомірної вигоди та заволодіння його коштами шляхом обману.
Державним обвинуваченням в суді доведено, що він пообіцяв безробітному хмельничанину посприяти у працевлаштуванні на посаду стрільця служби охорони підприємства. При цьому переконав безробітного передати через нього 5000 гривень неправомірної вигоди нібито для посадових осіб ПАТ, які за цю суму можуть вирішити питання про прийняття на роботу.
Насправді ж працівник служби охорони не мав наміру нікому передавати кошти, а вирішив заволодіти ними. Однак так і не зміг скористатися грішми, оскільки після одержання обумовлених 5000 гривень був викритий правоохоронцями, повідомляють у прес-службі прокуратури Хмельницької області .
За вироком суду його визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190 (шахрайство) та ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.1 ст.369 (підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, за вчинення нею в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням її службового становища) КК України.
Засудженому призначено покарання у виді 8500 гривень штрафу. Його звільнено з посади.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження