У Хмельницькому засвітили вогні на головній ялинці та відкрили гостину Святого Миколая
У день Святого Миколая – одного з найрадісніших свят усіх дітей засяяла головна ялинка міста та свої двері для маленьких хмельничан відчинила гостина Святого Миколая.У Хмельницькому засвітили вогні на головній ялинці та відкрили гостину Святого Миколая
У день Святого Миколая – одного з найрадісніших свят усіх дітей засяяла головна ялинка міста та свої двері для маленьких хмельничан відчинила гостина Святого Миколая.
Для тисяч дорослих і малих хмельничан та гостей міста влаштували яскравий концерт за участю юних талантів Хмельницького, повідомляють на сайті міської ради. Вихованці мистецьких закладів міста подарували присутнім на майданчику перед кінотеатром ім. Т. Шевченка багато позитивних емоцій. Із днем Святого Миколая Чудотворця та прийдешніми новорічно-різдвяними святами присутніх привітали міський голова Олександр Симчишин і заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко. Побажали усім миру, усіляких гараздів і гарного настрою.
«Вітаю вас усіх з днем Святого Миколая, великим українським святом, якого ми з нетерпінням чекаємо з ранніх дитячих років, хочемо аби Святий Миколай приніс нам під подушку не різочку, а подарунки. Думаю, що усі присутні тут дітки були слухняними впродовж року і саме гостинці побачили сьогодні під своєю подушкою, – сказав Олександр Симчишин. – Ну а ми, дорослі, маємо сьогодні можливість помолитися і попросити у Святого Миколая перемоги для Української держави, перемоги для усіх нас у війні за українську незалежність, за нашу з вами свободу. Перемогу, яка принесе мир на нашу українську землю, в наші українські домівки. Хочу, аби ми святкуючи завжди пам’ятали тих, хто віддав своє життя заради нас, заради України і хто зараз, у ці хвилини там, на сході, в окопах і бліндажах виборює для нас нашу з вами свободу. Дуже хочу, аби дійсно Святий Миколай приніс нам перемогу і якомога швидше, у наступному 2016 році, закінчилась війна і ми могли мирною повсякденною працею доводити, що заслужили жити і працювати у своїй Українській державі. Будувати заможну Українську державу таку, де будуть щасливі наші дітки, а наші з вами друзі, чоловіки, брати, батьки повернуться додому і будуть разом з нами тут відбудовувати наш Хмельницький. Будувати його заможним, комфортним, таким, про який ми усі з вами мріємо».

У Хмельницькому засвітили вогні на головній ялинці та відкрили гостину Святого Миколая У Хмельницькому засвітили вогні на головній ялинці та відкрили гостину Святого Миколая

Олександр Сергійович побажав усім хмельничанам козацького здоров’я, добробуту, благополуччя, затишку у домівках.
Завітав на свято і головний гість – Святий Миколай. Привітавши діток та побажавши гарних свят усім дорослим, Святий Миколай Чудотворець разом із міським головою, ведучими та глядачами засвітили новорічні вогні на головній ялинці міста.
Після цього вихованці мистецьких закладів міста подарували Святому Миколаю та присутнім яскраві концертні номери. Снігурки, сніжинки, сніговики танцювали та співали на новорічній сцені. Запальні зимові мелодії нікого не залишали байдужим і глядачі підтанцьовували та аплодували юним акторам.
У Хмельницькому засвітили вогні на головній ялинці та відкрили гостину Святого Миколая
Святий Миколай подякував дітям за яскравий концерт та сказав, що діти дуже потішили його своїми талантами й запросив відвідати його гостину. Святково прибраний будиночок в національному стилі відчинив свої двері для маленьких хмельничан. У своїй гостині найулюбленіший усіма дітьми Святий Миколай слухав віршики та побажання маленьких хмельничан, даруючи листівки та солодощі.
Про подарунки святого наймолодшим гостям подбала Хмельницька міська рада.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього