У Хмельницькому засяють "Зимові візерунки"
У четвер, 21 січня, в Палаці творчості дітей та юнацтва завирує яскраве свято танцю – ХХVІІ Всеукраїнський фестиваль танцю “Зимові візерунки” пам’яті Юрія Гуреєва, присвячений 97-й річниці Соборності України.У Хмельницькому засяють "Зимові візерунки"
У четвер, 21 січня, в Палаці творчості дітей та юнацтва завирує яскраве свято танцю – ХХVІІ Всеукраїнський фестиваль танцю “Зимові візерунки” пам’яті Юрія Гуреєва, присвячений 97-й річниці Соборності України, повідомляють на сайті Хмельницької міської ради.
Гостями фестивалю цьогоріч будуть колективи: зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Сузір’я» з міста Здолбунів Рівненської області, Зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Золоті діти» з міста Трускавця Львівської області, народний художній колектив ансамбль танцю «Радість» з Вінниці.
А прийматиме їх, як завжди, народний художній колектив, ансамбль танцю “Подолянчик” Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, художній керівник Іван Гуреєв.
У програмі ХХVІІ Всеукраїнського фестивалю танцю “Зимові візерунки” пам’яті Юрія Гуреєва, присвяченого Дню Соборності України:
21 січня о 17.00 – відкриття фестивалю концертом «Ми радо зустрічаєм всіх»;
22 січня о 12.30 – концерт «День Злуки – братерства день»;
23 січня о 12.30 – концерт дружби, закриття фестивалю.
Фестиваль \”Зимові візерунки\” започаткований у 1987 році Лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, Народним художнім колективом України ансамблем танцю \”Подолянчик\” та його засновником і керівником, Заслуженим вчителем України, нині уже покійним, Юрієм Гуреєвим, людиною з великої літери, справжнім патріотом України. Від 2009 року фестиваль «Зимові візерунки» став даниною пам\’яті цій талановитій людині.
Мета фестивалю – ознайомити юних жителів міста й області з кращими зразками дитячої та юнацької творчості України, сприяти патріотичному та морально-естетичному вихованню дітей, знайомству і взаємопізнанню, консолідації юних хмельничан з юними представниками різних регіонів України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього