У Хмельницькому затримали домушника-рецидивіста
Поки господарі перебували за кордоном, до їх будинку намагався проникнути невідомий. На щастя, оселя оснащена охоронними засобами Державної служби охорони. Міліціонери охорони, які прибули на спрацювання, „на гарячому” затримали зловмисника.У Хмельницькому затримали домушника-рецидивіста
Поки господарі перебували за кордоном, до їх будинку намагався проникнути невідомий. На щастя, оселя оснащена охоронними засобами Державної служби охорони. Міліціонери охорони, які прибули на спрацювання, „на гарячому” затримали зловмисника.

Перебуваючи на роботі, подорожуючи чи, навіть, просто вийшовши за покупками до супермаркету, власник оселі не може бути впевненим у захищеності свого майна. „Професійні” злодії діють швидко, мають у своєму „арсеналі” чимало відмичок та інших інструментів для злому замків, решіток та інших засобів, які, здавалося б, могли захистити оселю від будь-якого злодія. Проте, з практики відомо, що будь-який замок та двері можна зламати. Все залежить від „кваліфікації” злодія.

13 травня приватний будинок, що знаходиться в мікрорайоні Лезнево, намагався пограбувати невідомий. Чоловік „озброївся” сокирою, киркою та невеликим ломом. Все склав у рюкзак та на скутері приїхав до місця злочину. А щоб ніхто не помітив, скутер залишив за кілька десятків метрів від будинку. Проникнувши на територію, чоловік одразу ж взявся за „роботу”. За допомогою лома він зламав вхідні двері та проник всередину будинку, який більше двох років знаходиться під надійною охороною ДСО. В приміщенні одразу ж спрацювала сигналізація і оператор пункту централізованого спостереження, отримавши повідомлення про проникнення, одразу ж передала інформацію найближчому до місця події наряду групи затримання.

Міліціонери охорони за лічені хвилини прибули на об’єкт, де спрацював сповіщувач охоронної сигналізації. Пошкоджені вхідні двері вказували на проникнення до об’єкту. Будинок одразу ж був заблокований правоохоронцями, а на місце події негайно викликали слідчо-оперативну групу.

– Дотримуючись усіх заходів особистої безпеки, міліціонери почали обстежувати об\’єкт. На горищі було виявлено невідомого. Чоловік, зачаївшись, сподівався, що його не помітять. Дану особу негайно було затримано, – розповів заступник начальника МВ ДСО Управління Державної служби охорони при УМВС України в Хмельницькій області Олександр Бачинський.

Як з’ясувалося, 24-річний хмельничанин проник до будинку з метою крадіжки. Всередині невідомий сподівався знайти цінні речі, на яких згодом планував нажитися.

Зловмисника доправили до чергової частини Зарічанського відділу міліції для з’ясування обставин події та винесення відповідного процесуального рішення.

Як стало відомо, у свої неповні 24 роки молодий чоловік має чимале кримінальне минуле – його неодноразово доставляли у відділки міліції за підозрою у вчиненні подібних правопорушень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього