У Хмельницькому затримали двох «забудькуватих» покупців
Працівники Державної служби охорони за «гарячими слідами» затримали двох невідомих, які взяли товар і, начебто, забули розрахуватися за них на касі.У Хмельницькому затримали двох «забудькуватих» покупців
Працівники Державної служби охорони за «гарячими слідами» затримали двох невідомих, які взяли товар і, начебто, забули розрахуватися за них на касі.

Нещодавно у Хмельницькому двоє невідомих вчинили дрібну крадіжку. Близько пів на 10 годину вечора чоловіки зайшли до однієї із продуктових крамниць міста. Вони взяли пиво, булочки та цигарки, а опісля, не розплатившись за товар, швидко покинули магазин.

Продавець торгівельної точки не розгубилася та натиснула «тривожну» кнопку Державної служби охорони. За лічені хвилини міліціонери прибули на місце події. Власниця магазину повідомила держохоронцям про подію, а згодом – міліціонери спільно з продавчинею обстежили прилеглу територію. Неподалік магазину виявили і зловмисників. При поясненні свого вчинку вони сказали, що, мовляв, «забули» розрахуватися за товар.

Наразі за фактами протиправних діянь проводиться перевірка. Сума матеріального збитку встановлюється, – повідомляється в УДСО при УМВС України в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

На Хмельниччину завітає президент

Вже завтра – 3 червня з робочим візитом