У Хмельницькому затримали кримінальний дует
На рахунку серійних крадіїв більше 7 крадіжок транспортних засобів, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.У Хмельницькому затримали кримінальний дует
На рахунку серійних крадіїв більше 7 крадіжок транспортних засобів, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.
Протягом останнього часу до Зарічанського відділу міліції почали надходити повідомлення про крадіжки велосипедів зі стоянок магазинів та торговельних центрів. Певний час правоохоронці відстежували зловмисників і, врешті, їм вдалося затримати крадіїв одразу ж після скоєння чергової крадіжки.

Злодіями виявились двоє молодих людей. Один із обласного центру, інший — з району. Обидва ніде не працювали і вирішили «підзаробити» таким чином.
На рахунку зловмисників більше 7 крадіжок. Більшість велосипедів правоохоронці вилучили. Частина з них була перефарбована і перебувала в розібраному стані. Декілька велосипедів вилучили в одного із зловмисників вдома, а один вони взагалі сховали в річці у місцевому парку. Планували збувати як цілі велосипеди, так і по запчастинах, зокрема, через мережу інтернет.

Зловмисникам доведеться відповідати перед законом згідно ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 5 років обмеження або позбавлення волі.
Працівники міліції зазначають, що крадіжки велосипедів є досить поширеними у нашому місті. Тому просять власників «двохколісних коней» не бути безпечними і не залишати велосипеди в під’їздах чи просто на вулиці без належних протиугонних пристроїв.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього