У Хмельницькому затримали молодиків, які вчинили більше 10 крадіжок
18-річного зловмисника та його неповнолітнього товариша затримали працівники Державної служби охорони під час вчинення чергової крадіжки.У Хмельницькому затримали молодиків, які вчинили більше 10 крадіжок
18-річного зловмисника та його неповнолітнього товариша затримали працівники Державної служби охорони під час вчинення чергової крадіжки.
Хлопці намагалися проникнути в магазин вікон та фурнітури, але не зауважили, що об’єкт знаходиться під охороною, і вже за декілька хвилин були затримані працівниками ДСО, повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.
Під час розслідування з’ясувалося, що на рахунку зловмисників більше 10 крадіжок. Вночі, зазвичай через вікна, хлопці проникали в магазини, кафе, офіси та школи і викрадали звідти залишені гроші, оргтехніку, електроінструменти та продукти харчування. Цінні речі збували на місцевих ринках, а гроші витрачали на власні потреби.
Хлопцям уже оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років. Наразі перевіряється причетність зловмисників до вчинення аналогічних злочинів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього