У Хмельницькому затримали серійних крадіїв
Одному зі зловмисників 23, а іншому всього 14 років.У Хмельницькому затримали серійних крадіїв
Одному зі зловмисників 23, а іншому всього 14 років. Вони підозрюються у п’яти крадіжках з приватних будинків. Крім того, неповнолітній скоїв ще 4 крадіжки велосипедів зі сходинкових майданчиків багатоповерхівок.
Під час чергової крадіжки зловмисників «на гарячому» затримали працівники Державної служби охорони. Загалом вони підозрюються у п’яти крадіжках з приватних будинків у мікрорайонах Ракове та Книжківці.
Зловмисники проникали в приміщення шляхом відтискання вікон за допомогою лому. Кажуть, що побачили таке «навчальне» відео в інтернет-мережі та вирішили й собі спробувати.
Усе крадене: золоті вироби, електроінструменти, цифрову та побутову техніку — збували в ломбарди. Деякі речі залишали для користування собі, як, наприклад, фотоапарат.
Окрім крадіжок з будинків, неповнолітній зловмисник підозрюється ще й в чотирьох крадіжках велосипедів, які він скоїв зі сходинкових майданчиків багатоповерхівок. Усі велосипеди вилучили вже у нових власників.
001
Наразі обоє зловмисників перебувають під домашнім арештом. За вчинення ряду крадіжок їм загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього