У Хмельницькому завершились змагання зі спортивного туризму серед студентства та учнівської молоді
Відкритий Кубок зі спортивного (пішохідного) туризму в закритих приміщеннях серед студентів вищих навчальних закладів та молоді Хмельницької області відбувся у минулі вихідні в приміщенні заводу \”Нева\”. Змагання проводилися Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді (директор Шенькарук С.М.) за сприяння Хмельницької обласної федерації спортивного туризму (президент Дідур А.О.) і громадської організації міста Хмельницький \”Енергія змін\” (голова Гошовська Л.В.).У Хмельницькому завершились змагання зі спортивного туризму серед студентства та учнівської молоді
Відкритий Кубок зі спортивного (пішохідного) туризму в закритих приміщеннях серед студентів вищих навчальних закладів та молоді Хмельницької області відбувся у минулі вихідні в приміщенні заводу \”Нева\”. Змагання проводилися Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді (директор Шенькарук С.М.) за сприяння Хмельницької обласної федерації спортивного туризму (президент Дідур А.О.) і громадської організації міста Хмельницький \”Енергія змін\” (голова Гошовська Л.В.).
З метою виявлення найсильніших спортсменів-туристів серед молоді, підвищення їх технічної, тактичної майстерності у змаганнях взяли участь спортсмени команд Хмельницької, Тернопільської та Рівненської областей.

У програмі Кубку було дві дистанції: \”Особиста смуга перешкод\” та \”Смуга перешкод зв’язок\”. Успішне проходження дистанцій дозволило спортсменам змоделювати свої дії у складних похідних ситуаціях та виконати нормативні вимоги Єдиної спортивної класифікації України.

В перший день учасники долали дистанцію 3 класу – \”Особиста смуга перешкод\”. Техніка та швидкість подолання етапів – спуски та підйоми по вертикальних перилах, крутопохилі переправи вниз та вгору, навісна переправа, траверс скельної ділянки (боулдеринг) визначили переможців та призерів серед юнаків та дівчат. Серед юнаків перших три місця посіли представники команд від Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – Андрій Батажук та Сергій Середюк (тренер Кукуруза І.Ф.) і Денис Воронін (тренери Загоруйко Ю.М., Рибалкіна Т.В.). Серед дівчат перше і друге місця посіли також представниці команди Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – Дарина Черешня і Світлана Марчук (тренер Кукуруза І.Ф.). Третій результат у спортсменки команди \”Легіон\” з Тернопільщини – Оксани Токар (тренер Мороз Р.Я.).

Другого дня свою \”Смугу перешкод\” долали зв’язки чоловічі та мішані. Зв’язка складалася з двох спортсменів. Зв’язки мали продемонструвати техніку і тактику підготовки зі спортивного туризму, а також чітку взаємодію у подоланні етапів: підйом, спуск і траверс скельних ділянок, навісні переправи, крутопохилі переправи, подолання перешкоди з використанням підвішеної вірьовки \”маятником\”.
Переможці та призери визначалися окремо серед чоловічих та мішаних зв’язок. Серед чоловічих зв’язок 1 і 3 місця посіли представники Хмельниччини: Денис Воронін та Сергій Кушнір та Ярослав Каденюк і Олександр Лопушанський (Хмельницький ОЦТКУМ, тренери Загоруйко Ю.М., Рибалкіна Т.В.), 2 місце у зв\’язки з Тернопільської області у складі Олександра Біловуса і Романа Мороза (тренери Мороз Р.Я., Білоус П.М.). Так само, серед мішаних зв’язок 1 і 3 місця посіли спортсмени команди Хмельницького ОЦТКУМ – Андрій Батажук і Світлана Марчук, які стали переможцями, а їх товариші по команді – Сергій Середюк і Дарина Черешня були третіми. Друге місце знову таки посіли гості з Тернопільщини – зв’язка у складі спортсменів Віталія Гонти та Оксани Токар (тренер Мороз Р.Я.).

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

На думку учасників з Тернопільщини організація і проведення Кубку пройшли на достойному рівні. Спортсмени з Рівного відзначили: \”Ці змагання для нашої команди, в першу чергу, є досвідом та гарним стимулом для подальшої праці. Організатори змагань підготували технічно складні цікаві дистанції. Скельні етапи добре продумані та обладнані, що дозволяє показати високий рівень підготовки спортсменів. З нетерпінням чекатимемо, щоб приїхати наступного року на ці змагання\”.

За інформацією ХОЦТКУМ

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього