У Хмельницькому завершився турнір з дворового футболу
У рамках програми оздоровлення дітей та підлітків нашого міста 25 червня на спортивному майданчику Хмельницького професійного ліцею, що на вул. Тернопільській, 40/1, відбувся загальноміський турнір з дворового футболу, присвячений Дню Конституції України.У Хмельницькому завершився турнір з дворового футболу
У рамках програми оздоровлення дітей та підлітків нашого міста 25 червня на спортивному майданчику Хмельницького професійного ліцею, що на вул. Тернопільській, 40/1, відбувся загальноміський турнір з дворового футболу, присвячений Дню Конституції України.

Привітав учасників турніру та побажав їм перемоги та нових злетів в улюбленій мільйонами грі виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський.

Організував спортивне свято для дітлахів під час літніх канікул педагогічний колектив міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання за підтримки благодійного фонду депутата Хмельницької міської ради Богдана Міхняка.

Змагання вдалися на славу, юні хмельничани показали чудову фізичну підготовку, безкомпромісність у веденні спортивної боротьби, шляхетне ставлення до супротивників.

До турніру 12 команд починаючих спортсменів з усіх мікрорайонів міста готувались заздалегідь та відповідально. Він об’єднав сусідів та однокласників під час літніх канікул, сприяв оздоровленню юних хмельничан та змістовно організував їх літній відпочинок.

У складі команд були і представниці жіночої статі, які прикрасили їх та на практиці довели, що дівчата теж грають у футбол.

Перемогу та Кубок з дворового футболу вибороли учасники команди «Романтик» мікрорайону Дубове.

Після таких турнірів, наші переможці готові виступати не лише у міських змаганнях, але й захищати честь міста Хмельницького на змаганнях вищого рівня.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення