У Хмельницькому завершується реконструкція "золотої" набережної
За цей час вона пережила 3 владні команди, переоцінку проекту та право на існування все ж відстояла.У Хмельницькому завершується реконструкція "золотої" набережної
Позаду 2 роки затяжного ремонту і ось реконструкція набережної на фінішній. За цей час вона пережила 3 владні команди, переоцінку проекту та право на існування все ж відстояла.

470 метрів розбитої плитки. Ця картина не один рік виднілась у центрі Хмельницького. Врешті, містяни калічили ноги, а берег йшов під воду. Дочекалися. Тендер на реконструкцію виграв \”Ізяславтрансбуд\”, він укріпив берег монолітною підпірною стіною та полагодив бетонні східці. Ремонт ішов, владці вказували на терміни у півроку. Та тільки \”запахло додатковими коштами\” з міської кишені, берегоукріплення затягнулось.

Як тільки гроші з’явились, робота закипіла з новою силою. На пішій зоні відразу з\’явилося з десяток новеньких лавок та ліхтарів, а головне, тепер по ній безпечно ходити. На нове життя для старої набережної витрачено понад 6, 5 мільйонів гривень, попри те, результат і справді вартий того, адже кому не буде приємно прогулятися берегом на вагу золота.

Детальніше – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього