У Хмельницькому завершують ремонтувати дороги
Майже 50 млн. грн. передбачили цьогоріч у міському бюджеті на капітальний ремонт доріг. Новеньке асфальтне покриття облаштували на вулицях у різних мікрорайонах міста.У Хмельницькому завершують ремонтувати дороги
Майже 50 млн. грн. передбачили цьогоріч у міському бюджеті на капітальний ремонт доріг. Новеньке асфальтне покриття облаштували на вулицях у різних мікрорайонах міста. Масштабні роботи тривали на вулиці Чорновола, Гарнізонній, Волочиській, Хотовицького, Грушевського, Нижній Береговій, а також на розворотному колі Старокостянтинівського шосе. На багатьох вулицях і провулках міста виконувався поточний ремонт. Загалом на капітальні і поточні ремонти доріг цього року у міському бюджеті передбачено 140 млн. грн.
Поки дозволяє погода ремонтні роботи, які виконують підрядні організації різних форм власності на замовлення управління житлово-комунального господарства та комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг, продовжуються.
Зокрема, готується до приймання та введення в експлуатацію вулиця Гарнізонна, що у мікрорайоні Ракове. Тут залишилося встановити огорожу та нанести дорожню розмітку.
Основні види робіт також виконано на вулицях Чорновола (мікрорайон Ракове), Хотовицького (Південно-Західний мікрорайон), Грушевського (Центр). Тут завершуються роботи з організації дорожнього руху (облаштування пішохідного переходу, дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, пішохідної огорожі тощо).

У Хмельницькому завершують ремонтувати дороги У Хмельницькому завершують ремонтувати дороги

Нове асфальтобетонне покриття проїжджої частини і тротуарів влаштовано і на вулиці Панаса Мирного, що у мікрорайоні Озерна.
Продовжується ремонт вулиці Криничної (від Кам’янецької до Жукова) та вулиці Смотрицького (Ружична).
Також завершуються роботи з влаштування тротуару на вулиці Толстого.
За інформацією начальника інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства Світлани Надаховської, до плану робіт на 2015 рік включені й інші об’єкти, які знаходяться у різних мікрорайонах міста і потребують капітального ремонту. Зокрема, розпочато другу чергу капітального ремонту вулиці Качинського (Гречани) та відновлення тротуару на вулиці Проскурівській, на ділянці від Старокостянтинівського шосе до Горького.
Виконуються роботи з відновлення асфальтобетонного покриття прилеглої території Будинку побуту “Південний Буг”, що знаходиться за адресою: вулиця Кам’янецька, 2.
На цій же вулиці, на зупинці “Ощадбанк”, тривають роботи з облаштування заїзної кишені для зупинки громадського транспорту.
Усі ремонтні роботи планується завершити до кінця листопада цього року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього