У Хмельницькому зайвими знаннями 10-річної дівчинки скористалась шахрайка
В обідню пору дитина стояла на зупинці навпроти в’язниці. Знакова споруда, яка в центрі міста височіє вже майже 200 років.У Хмельницькому зайвими знаннями 10-річної дівчинки скористалась шахрайка
В обідню пору дитина стояла на зупинці навпроти в’язниці. Знакова споруда, яка в центрі міста височіє вже майже 200 років.

На тлі казенного дому, до дівчинки підійшла молодиця – у спортивному модному вбранні. І заявила – Ти мусиш переховати усі гроші і золото, яке є в квартирі, інакше нашлю на тебе і твоїх батьків «порчу». У мене є такий дар. І тільки но спробуй мене обманути, ось, у мене є спеціальне дзеркало, у якому я буду стежити за тобою. Залякана дівчинка пішла виконувати вказівки лихої пані.

Спочатку зайшла до квартири бабусі, де переховала кілька сот гривень і золото, а потім повернулася додому, де все золото і 4 тисячі гривень зі схованки переклала у тумбочку під телевізором. Коли ж повернулися батьки, на питання де прикраси і гроші, дитина впевнено вказала на тумбочку. Але вона була порожньою. Як і коли винесла дівчинка цінності шахрайці, вона не пам’ятає. Принаймні, тепер. З дитиною працюють психологи, які відновлюють пам\’ять потерпілої дівчинки. Вочевидь шахрайка таки мала дар – гіпнозу, який застосувала для скоєння злочину. Лиходійку шукає міліція, про це повідомляється на сайті \”Поділля-центр\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього