У Хмельницькому збудують дитсадок та школу
Навчально-виховний комплекс буде розрахований на 515 дітей.
У Хмельницькому збудують дитсадок та школу
Навчально-виховний комплекс буде розрахований на 515 дітей. У міському бюджеті Хмельницького усіх коштів на будівництво поки немає.

Дитячий садок і початкову школу на Озерній почнуть будувати вже цього року. Для старту робіт в міському бюджеті передбачено 5 мільйонів гривень. Коли точно завершиться будівництво, поки невідомо. Згідно проекту має бути триповерхова будівля загальною площею біля 16,6 тисяч метрів квадратних. Спочатку будівельники візьмуться за дитячий садок, повідомляє ВСІМ.

Розрахований він буде на 215 дітей. Розподілені вони будуть на 10 груп дошкільнят по 20 людей. Ще одна група – ясельна (на 15 діток). В другій черзі будівництва зводитимуть початкову школу. Вона буде розрахована на 480 учнів, які поділять на 16 класів. Згідно з проектом, на будівництво потрібно трішки більше 99 мільйонів гривень. Та звідки фінансуватиметься його реалізація, поки невідомо.

У Хмельницькому збудують дитсадок та школу

– Для міського бюджету сума досить велика. Тому спробуємо залучити державне фінансування. Можливо, з фонду регіонального розвитку, – зазначив мер Хмельницького Олександр Симчишин.

На території навчально-виховного комплексу планують обладнати поле для міні-футболу з штучним покриттям, майданчик для баскетболу, бігові доріжки, майданчик для активної гри та тихого відпочинку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього