У Хмельницькому жінка вдруге намагалася вчинити самогубство
Вчора працівники поліцейського кол-центру протягом 40 хвилин вмовляли жінку не вкорочувати собі віку, а сьогодні вона намагалася викинутися з балкону 5 поверху.У Хмельницькому жінка вдруге намагалася вчинити самогубство
У Хмельницькому жінка намагалася вистрибнути з п’ятого поверху дев’ятиповерхової будівлі в центрі міста. Повідомлення надійшло до патрульної поліції міста близько 13:00 години, повідомляє УНН.
На місце події прибуло кілька нарядів служби надзвичайних ситуацій, медики та правоохоронці. Відкривши двері балкона, 50-річна жінка сіла на парапет і, вигукуючи незрозумілі фрази, періодично перехилялася, імітуючи стрибок.
Працівники патрульної поліції увійшли в квартири сусідів і намагалися через балкон вмовити жінку, аби та не стрибала. В цей час працівники ДСНС розгорнули під вікнами будинку спеціальний прилад, який міг врятувати жінці життя, якщо би вона стрибнула. Майже півторагодинні перемовини не дали результат. Тому правоохоронці за допомогою столяра відкрили вхідні двері, зайшли до квартири і не дали жінці скоїти самогубство.
Як стало відомо, у квартирі жінка проживає з родинами своїх дітей. Крім того, як з’ясувалося згодом, це та сама жінка, яка вчора вже скоїти самогубство. Тоді поліцейські кол-центру патрульної постової поліції відмовили її від такого задуму.
Жінку направлено на лікування до спеціальної психіатричної установи. Правоохоронці внесли відомості про подію до єдиного обліку, встановлюються причини та обставини надзвичайної ситуації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього