У Хмельницькому злодюжки освоюють нанотехнології
Однією кнопкою вимикають дороговартісні сигналізації і без злому замка проникають у чужі автівки.У Хмельницькому злодюжки освоюють нанотехнології
Однією кнопкою вимикають дороговартісні сигналізації і без злому замка проникають у чужі автівки. Завдяки уважності та спритності містян, одного такого злодія таки вдалося затримати.

Ввечері у самісінькому центрі міста поблизу готелю «Жовтневий» зловмисник ледь не виніс із іномарки дорогий відеореєстратор. Врятувати техніку та покарати винних вдалося по суті цілком випадково. Двоє друзів домовились про зустріч. Олександр якраз говорив по телефону із товаришем, коли помітив у його авто підозрілого незнайомого.

Далі усе відбувалося як в кримінальних блокбастерах. Із криками «Тримайте злодія!» чоловік ринувся навздогін. Випадковий перехожий теж став своєрідним героєм, затримавши крадія до приїзду поліції. При обшуку у зловмисника виявили нано-пристрій – спеціальний сканер для відключення сигналізації.

Сканер виглядає як звичайний брелок. І коли власник відходить на певну відстань, сигналізація легко і спритно знімається, а з авто виноситься усе, що має вартість чи вагу. При цьому крадій виглядає як простий водій.

Детальніше про це – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього