У Хмельницькому змагалися культуристи з семи областей України
У місті відбувся відкритий Кубок Хмельницької області з бодібілдингу, менс-фізік і фітнес-бікіні.У Хмельницькому змагалися культуристи з семи областей України
У місті відбувся відкритий Кубок Хмельницької області з бодібілдингу, менс-фізік і фітнес-бікіні.
Переможців обирали в шести категоріях: «Бодібілдинг. Юніори», «Бодібілдинг до 85 кг», «Бодібілдинг понад 85 кг», «Менс-фізік», «Фітнес-бікіні до 163 см» і «Фітнес-бікіні понад 163 см».
Напередодні Кубку культуристи тренувалися в посиленому режимі. Зокрема, одна з його учасниць – дружина відомого українського шоумена Дяді Жори – Наталія Мичковська розповіла: спортзал відвідувала п’ять разів на тиждень.
«Мені важко не ходити до залу, – ділиться Наталя, – подобається тренуватися, від цього я отримую задоволення».
А ще, радить Наталя, треба правильно харчуватися: «Не можна пропускати прийоми їжі. Треба, щоб усе було збалансовано: білки, жири та вуглеводи».
Вадим Мичковський вибір коханої схвалює.
«Я – головний тренер дружини, – з усмішкою розповів Дядя Жора, – треную її в нелегких домашніх умовах. Контролюю правильне харчування. Насправді, я і сам ходжу до спортзалу для підтримки форми. Але Наталя ходить частіше за мене, тому, власне, вона виступає на змаганнях, а не я».
З показовим виступом на змагання прийшов абсолютний чемпіон Європи 2015 року з бодібілдингу Олег Кривий. Чоловік з залізними м’язами запевнив, до успіху треба йти поступово.
Кубок Хмельницької області з бодібілдингу, менс-фізік і фітнес-бікіні був відбором на Кубок України в Чернівцях. Він запланований на кінець квітня.

У Хмельницькому змагалися культуристи з семи областей України

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього