У Хмельницькому змагаються борці з усієї України
Цього року участь у них беруть близько трьох сотень спортсменів із різних областей України.У Хмельницькому змагаються борці з усієї України
У місті триває відкритий всеукраїнський турнір із вільної боротьби пам’яті воїна-афганця, подолянина Олега Оніщука. Ці змагання для нашої області є традиційними. Цього року участь у них беруть близько трьох сотень спортсменів із різних областей України. Також є представники з Молдови та Польщі. Переможців обиратимуть серед юніорів і жінок у кожній ваговій категорії. У юніорів їх сім, у жінок – на одну менше. «Чемпіона визначатимуть за перемогою на туше. Це коли суперник лежить на спині, притиснутий до килима. Це – чиста перемога. Достроково першим буде той, хто матиме перевагу над суперником у десять балів. Ну, і, звичайно, просто перемога за балами», – пояснює головний суддя змагань Олександр Мозолюк.
Цей турнір передує Чемпіонату України з вільної боротьби. Він запланований на квітень. Тому змагання в Хмельницькому є ще й своєрідною підготовкою до вітчизняних змагань.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього