Зі слів хлопців, таким чином вони виявили своє невдоволення подіями на сході країни.
У Хмельницькому знайшли двох хлопців, котрі “підмалювали” російський банкУ Хмельницькому працівники ДСО затримали двох юнаків, котрі облили фарбою один з російських банків.

Як повідомили НГП у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в області, підозрюваними у скоєнні дрібного хуліганства виявились двоє юнаків 17-ти та 18-ти років. Один із хлопців повністю зізнався у скоєному та пояснив, що він із товаришем планував дану акцію заздалегідь.

На зекономлені гроші товариші придбали фарбу червоного кольору, яка б нагадувала кров. Зі слів хлопців, таким чином вони виявили своє невдоволення подіями на сході країни.

У Хмельницькому знайшли двох хлопців, котрі “підмалювали” російський банк

Затриманим загрожує накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Як повідомляв НГП, вночі 8 липня у Хмельницькому невідомі облили червоною фарбою два відділення російських банків: “ВТБ” і “Сбєрбанк Росії”. Зокрема, фарбою залиті фасади фінансових установ та банкомати.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього